III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju

Go down 
+10
chapo
Tose
J:o)ker-
Norex
Cesa
sezdesetosmasi
chorba
RonaldoLuisNazarioDeLima
Fabio
The_Wall
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimesub lis 06, 2007 3:56 pm

aj maglicu ne frustriraj ljud3e okolo,znam ja da i ti tako mislis. da moze zenska bit prezabavna al ako ti nije lipa onda nist ............
brkas prije i jebacice
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimesub lis 06, 2007 3:58 pm

Siki je napisao/la:
aj maglicu ne frustriraj ljud3e okolo,znam ja da i ti tako mislis. da moze zenska bit prezabavna al ako ti nije lipa onda nist ............
brkas prije i jebacice


pa bas i nije tako siki al dobro ne da mi se svadjat odi rijesit cemo to priko msn-a.............
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
jedna m@l@ crna
Noob
Noob



Broj postova : 5
Registration date : 24.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimesub lis 06, 2007 4:31 pm

nisan ivina sestra.... i znan da nije topic za zenske ali ste zanimljivi.
tipicni muskarci....
a i volin gledat ogovaranja umisljenih zenskih jer i meni idu na zivce.
(zato kruna i nevoli vas razred...rekla nan je ona to na nasem satu,nije bitno ko san)
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimesub lis 06, 2007 6:14 pm

sta kruna je rekla da nevolin nas razred!!!??
zasto? kako? kada?

ubiti boli me kuracccc sta nas nevoli!
jos 2 godine i bit ce ciao đaci!!
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimesub lis 06, 2007 6:33 pm

ne volimo ni mi nju
kruna razred
------1:1-----

jedna m@l@ crna je napisao/la:
nisan ivina sestra.... i znan da nije topic za zenske ali ste zanimljivi.
tipicni muskarci....
a i volin gledat ogovaranja umisljenih zenskih jer i meni idu na zivce.
(zato kruna i nevoli vas razred...rekla nan je ona to na nasem satu,nije bitno ko san)

i sta ti imas ode sirit nered i pomutnju a nisi se ni predstavila. Duhovi nemaju pravo glasa sicas se? Ili se predstavi ili maglaaaaa
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimened lis 07, 2007 12:36 am

daj reci ivinoj sestri da ovo nije topic za nju
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimened lis 07, 2007 5:04 pm

Nije ovo Ivina sestra al koja god je da je u kurcu je stvarno.

i Svi anonimci na forumu su u kurcu..................... PICKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


PRPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
[Vrh] Go down
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimened lis 07, 2007 10:01 pm

jedna m@l@ crna

nisan ivina sestra.... i znan da nije topic za zenske ali ste zanimljivi.
tipicni muskarci....
a i volin gledat ogovaranja umisljenih zenskih jer i meni idu na zivce.
(zato kruna i nevoli vas razred...rekla nan je ona to na nasem satu,nije bitno ko san)


aj budi normalna i predstavi se, a po ovome šta si rekla dalo bi se zaključit da ideš u 3.c osin ako to nisi rekla namjerno da bi mi to pomislili. svi znaju da nas kruna ne favorizira, al to me ne dira u srce...ljubav je obostrana!!! pig
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimened lis 07, 2007 11:50 pm

to anja reci joj........sad je dokrajci dok je slaba ajde
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Norex
Admin
Admin
Norex


Broj postova : 150
Age : 33
Location : Neki tropski otok između dvi latino djevojke
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon lis 08, 2007 10:17 pm

Sta je ovo neki linč na malu crnu
[Vrh] Go down
https://trecib.forumcroatian.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon lis 08, 2007 10:47 pm

ma picka jedna najobicnija(u smislu ka kukavica, ne ka dobra koka Very Happy)
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 4:41 pm

Naravno muva,,a pogotovo stoga sta u c razredu i nema dobrih koka pa misli ono...
[Vrh] Go down
Norex
Admin
Admin
Norex


Broj postova : 150
Age : 33
Location : Neki tropski otok između dvi latino djevojke
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 6:49 pm

citam postove na ovoj temi i ne mogu da se ne zapitam sta siki radi na ovoj temi(za sve normalne muske)


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
https://trecib.forumcroatian.com
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:00 pm

a ne čudi te šta ja radin ode???o jebote, Shocked Shocked Shocked previše se družin s vama...počeli su me smatrat za muškoga...ajme, anja, najebale smo:)SmileSmile
o o, ovo niste tribali pročitat...to ja pričala malo sa najpametnijon osobon na svitu... Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:02 pm

ja Wink je napisao/la:
a ne čudi te šta ja radin ode???o jebote, Shocked Shocked Shocked previše se družin s vama...počeli su me smatrat za muškoga...ajme, anja, najebale smo:)SmileSmile
o o, ovo niste tribali pročitat...to ja pričala malo sa najpametnijon osobon na svitu... Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing


dajte ljudi pa drzimo se teme.........e i anja sta ti mislis koja je najlipsa zenska u skoli................i BTW nemos rec sebe
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:05 pm

hehe, pa šta ti misliš da san ja toliko umišljena da bi rekla da san to ja??????? Question Question Question Question Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked










[color=black]hehehe, hm...e, ovaj, pa, ono, ka, ovaj, onaj, eee, hmmmm, ummmm, aaaaa, ma neću reć da san to ja kad znan da nisan!!! uostalon, ne bi znala odg na ovo pitanje, možda je to zato šta san žensko......../color]
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:15 pm

Ma anja ne tribas bit tako skromna...
[Vrh] Go down
Norex
Admin
Admin
Norex


Broj postova : 150
Age : 33
Location : Neki tropski otok između dvi latino djevojke
Registration date : 31.08.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 10:50 pm

ja Wink je napisao/la:
a ne čudi te šta ja radin ode???o jebote, Shocked Shocked Shocked previše se družin s vama...počeli su me smatrat za muškoga...ajme, anja, najebale smo:)SmileSmile
o o, ovo niste tribali pročitat...to ja pričala malo sa najpametnijon osobon na svitu... Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing


a jebate anja al si ti u biti zensko
[Vrh] Go down
https://trecib.forumcroatian.com
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepet lis 12, 2007 10:40 pm

a mislim opet da se i mala crna predstavi ne bi vise bila tako zabavna... valjda je zabavna...anja je dobro skužila da ide 3.c to je i meni prvo palo na pamet.
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon stu 05, 2007 3:51 pm

Najbolja u skoli je jedna ...
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:20 pm

............jedna.....................?
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:21 pm

E ona znas....
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:22 pm

aha a ta...........pa moga si tako odma rec
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:24 pm

Jebate kako si glup koliko ti je tribalo da skuzis na koju mislin... Mislin ocita montaza... koji je razred neznan jel ti znas?
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitimepon stu 05, 2007 4:25 pm

pa kako neznaš pa promisli malo.........
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Sponsored content





Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju   Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za sve normalne muske ili one koji se tako smatraju
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Filmovi koji dolaze!

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Ostalo-
Forum(o)Bir: