III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 vICEVI!

Go down 
+11
ja ;)
Tose
Cesa
[AllStar]
Al__Bundy
TANDRČE TI MAŠINA
The_Wall
Fabio
J:o)ker-
Norex
chorba
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 11:54 pm

Idu dvije cure. Jedna studira elektrotehniku, a druga je još ružnija.
albino albino
- Kako Srbi dekliniraju riječ lijep?

- Lep, lepši, lep u pičku materinu!
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 11:56 pm

SUDAC
- "Zasto si Suljo puco na Muju?"
SULJO:
- "Mislio sam da je vjeverica."
SUDAC:
- "A kad si primjetio zabunu?"
SULJO:
- "Kad je vjeverica pripucala na mene."
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 12:08 am

evo ih malo o junaku akcijskih filmova današnjice..
Naravno o imba chucku norrisu

chuck norris je izmislio rak jer mu je dosadilo ubijat ljude
chuck norris može dijelit s nula
chuck norris je jedini čovjek koji je ikad pobijedio zid u partiji tenisa
ako si još živ to je zato što te chuck norris voli
ne postoji teorija evolucije, samo lista bića kojima je chuck norris dopustio da žive
na nagasaki nikad nije pala atomska bomba, chuck norris je iskočio iz aviona i udario u zemlju
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 12:24 am

pročitajte ovo
nemoš virovat, o napadu na WTC

1) New York City ima 11 slova.
2) Afghanistan ima 11 slova.
3) Ramsin Yuseb (terorist koji je prijetio da ce srusiti Blizance 1993. godine) ima 11 slova.
4) George W Bush ima 11 slova.

Ovo bi mogla biti slucajnost, ali postaje zanimljivije:

1) New York je bila jedanaesta savezna drzava SAD-a
2) Prvi avion koji se zabio u Twin Towers je bio let broj 11.
3) Let 11 je imao 92 putnika. 9 + 2 = 11.
4) Let 77 koji se takoder zabio u tornjeve je imao 65 putnika. 6 + 5 = 11.
5) Tragedija se dogodila 11. rujna, ili kako Ameri kazu, 9/11. 9 + 1 +1 = 11
6) Datum tragedije (9/11) se poklapa sa Americkim brojem za hitne sluzbe (911). Opet 9 + 1 + 1 = 11.
Slucajnost? ???? scratch scratch

tek ode postaje zanimljivo!!!

1) Ukupni broj poginulih putnika otetih aviona je 254. 2 + 5 + 4 = 11.
2) 11. rujna je 254. dan u godini. Opet 2 + 5 + 4 = 11.
3) Bombaski napad u Madridu se dogodio 11.3.2004. 1 + 1 + 3 + 2 + 4 = 11.
4) Tragedija u Madridu se dogodila tocno 911 dana nakon napada na Blizance.

Najpoznatiji simbol SAD-a, nakon zvjezdica i crta sa zastave, je Americki Orao. Stih koji slijedi je preuzet iz Kur'ana, Svete knjige Islama. 'Zapisano je da ce sin Arabije probuditi strahovitog Orla. Ljutnju Orla osjetit ce svi u zemljama Alaha, i makar ce neki drhtati u ocaju, drugi ce u nadi govoriti: ljutnja Orla je ocistila zemlje Alaha i tamo je zavladao mir.' To je stih 9.11 u Kur'anu.

ako još mislite da je sve slučajnost onda stvarno mislin....

ali evo još nesto!?!?

Otvorite MicrosoftWord i napravite sljedece:
1) upišite Q33 NY ( To je sluzbeni naziv leta prvog aviona koji se zabio u WTC)
2) Zacrnite ih i povecajte font na 48.
3) Promijenite font slova na WINDINGS.

šta sad mislite??
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:43 am

i nastavak "The chuck norris story"

Chuck Norris je brojao do bezbroj - dvaput
Chuck Norris je vec bio na Marsu; zato tamo nema znakova zivota.
Ako vidis Chucka Norrisa, on vidi tebe. Ako ne vidis Chucka Norrisa, mozda te samo nekoliko sekundi dijeli od smrti
Chuck Norris trenutno tuzi NBC, tvrdeci da su Zakon i Red autorizirana imena njegovih nogu.
Ahilej je navodno najveci borac i ratnik svih vremena, ali je umro zbog svoje slabe tocke - Ahilove pete. Ne postoji Chuck Norrisova peta.
Chuck Norris ima rijec kojom zove osobu koju strpa u komu; ta rijec je 'sretnik'.
Kad Chuck Norris ispunjava poreznu prijavu, posalje prazne formulare i sliku sebe u borbenoj pozi. Chuck Norris nikada nije morao platiti porez.
Chuck Norris je osvojio tri Grammya za zvuk koji proizvodi njegova noga u kontaktu s necijim licem.
Neki slijepac je jednom prilikom stao Chucku Norrisu na nogu. Chuck je uzviknuo
, 'Znas li ti tko sam ja!? Chuck Norris!'. Puko spominjanje njegova imena izlijecilo je covjekovu sljepocu. Nazalost, prva, zadnja i jedina stvar koju je ovaj ikada vidio bio je Chuckov fatalni polukruzni udarac nogom.
Chuck Norris spava s upaljenim svjetlom. Ne zato sto se boji mraka, vec zato sto se mrak boji njega.
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 9:12 pm

Ono o napadu na wtc je stvarno nevjerojatno... a tek ono sa windingsima u Wordu stvarno nemres biliv it!!!!! al i meni je smijesno i ja se smijem jer vidim da je montaza lol!
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 9:14 pm

Usput ko je ovi lik gori? master of death jocolor
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 9:32 pm

lol roko mast3r_0f_d3ath san ja...
A N D I S What a Face What a Face What a Face
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 10:35 pm

ajme andis preteka si me sa chuckom....
već sam ih kopira kad sam vidija da si stavija, ali nema veze ....
isto cu ih stavit, prvo sam mislija otvorit novi topic samo za te viceve ali opet bi mi admin nesto sra pa necu.... lol! lol!
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 10:36 pm

evo par komada o Chucku odnosno Walkeru, Teksaškom rangeru....

Kad Baba Roga iđe lec navecer uvik provjeri u svom ormaru i ispod kreveta je'l slucajno Walker tamo.

Ako vidis Walkera, i on vidi tebe. Ako ne vidis Walkera, moze bit da te samo par sekundi dili od smrti.

Walker spava sa ukljucenin svitlom. Ne zato sta se Walker boji mraka, nego zato sta se mrak boji Walkera.

Walker teksaski rejnđer vojna jedinica nije upotrebljena u igri Civilization 4 zato sta bi samo jedna Walker teksaski rejnđer jedinica mogla pobijedit sve zdruzene svjetske nacije u jednon krugu.

Walker je vec bija na Marsu. Zato tamo nema znakova zivota.

Ako isprve ne uspijes u necemu, ti ocito nisi Walker.

Walker je umra ima 10 godin, ali Smrt jos nije nasla hrabrosti da mu to kaze.

Supermen ima par piđama sa likom Walkera.

Kad se u Francuskoj prikazivala epizoda Walkera teksaskog rejnđera, francuzi su se za svaki slucaj pridali Walkeru.

Walker ne spava. On ceka.

Dinosauri su jednom krivo pogledali Walkera. JEDNOM.

Ako Walker kasni, vrimenu je bolje da uspori, inace....

Jednom je slipac zgazija na Walkerovu cipelu. "Znas ti ko san ja? Ja san Walker teksaski rejnđer!" Sam spomen njegovog imena izlicija je slipocu. Na zalost, prva, zadnja i jedina stvar koju je ovi couk ikad vidija je bija fatalni kruzni.

Walker je izgubija svoju nevinost prije svog cace.

Kad se rađa, Walker je izasa sa prvo sa svojin nogama kako bi moga opalit kruzni doktoru u facu. Niko ne porađa Walkera nego sam Walker!

Prema Ajnstajnovoj teoriji relativiteta, Walker ti moze opalit kruzni jucer.

Walker se triba pojavit u "Street Fighter II" video igri, ali su ga beta testeri makli jer koji god botun bi pritisnija, Walker bi uvik tuka kruzni.

Znak koji oznacava parking misto za invalide zapravo je znak upozorenja da to parking misto pripada Walkeru, i da ces u invalide ako parkiras tu.

Ka kod onih ruskih lutkica, ako razbijes Walkera i otvoris ga unutra ces nac jos jednog Walkera, samo manjeg i ljuceg.

Auta su izmisljena kako bi se na brzi nacin moglo pobic od Walkera. Naravno, Walker je onda izmislija automobilske nesrice.

Walker je izumija zlicu jer je koristenje noza za ubit couka jednostavno bilo prelagano.

Nedavno provedena anketa pokazala je da 93% svih zena misli na Walkera tijekom seksa.

Walker ne zna za ovi forum. Inace bi izbrisa internet.

Walker je bija cetvrti kralj (u Tri kralja). Malom je Isusu donija na poklon bradu, koju je Isus nosija do svoje smrti. Ostala Tri kralja, ljubomorna na ovakvi status Walkerovog poklona, iskoristili su sav svoj utjecaj kako bi Walkera izbrisali iz Biblije. Nedugo nakon toga sva tri su poginila od posljedica misterioznog kruznog.

Nakon dugotrajne debate, americki precjednik Truman je, iz humanitarnih razloga, umisto da posalje Walkera odlucija na Hirosimu bacit atomsku bombu.

Srcane bolesti su vodeci uzrok smrti u zena starih između 45 i 65, ali Walker je vodeci uzrok smrti u muskaraca starih između 0 i 125.

Ako ne znas ko je tvoj bioloski otac, to je vjerojatno Walker.

Postoje dvi vrste ljudi na zemlji: oni koji su Walker teksaski rejnđer, i oni koji ce umrit.

Walker je ka tinejdzer posjetija Split. Devet miseci posli nastala je generacija koja je pod vodstvom Tomislava Ivica pokorila Jugoslaviju.

Walker ne prakticira seks za zenama iz straha da ih ne bi raspolovija; umisto toga, on se razmozava oblakom spora.

U prosjecnoj sobi postoji 1.242 predmeta koje Walker moze upotrebit da te ubije, ukljucujuci i samu sobu.

Walker je otkrija novu teoriju relativnosti prema kojoj postoji masu paralelnih svemira i u svakom od njih je jedan Walker. Kad je Einstein otkrija ovu istu teoriju, Walker mu je opalija kruzni u facu. Danas Einsteina znamo kao Stephena Hawkinga.

Walker je jedini couk koji moze pouzdano prikazat Heisenbergov princip neodređenosti -- nikad ne mos bit siguran kad i kako ce ti doletit kruzni u facu.

Nasuprot uvrijezenom misljenju, Amerika nije demokracija nego Walkertura.

Ne postoji teorija evolucije, samo lista bica kojima Walker dopusta da zive.

Ne postoje ljudske rase. Samo razlicite nijanse modrica zadobivenih u sukobima sa Walkerom.

Znanstvenici procjenjuju da je ukupna energija oslobođena u Velikom prasku (Big Bang) otprilike jednaka 1 WK (Walkerov kruzni).

Walker zapravo i ne pise. Rici se od straja same poredaju.

Neki ljudi imaju veci livi testis od desnoga. Kod Walkera svaki je testis veci od onoga drugoga.

Walker je izmislija crnu boju. Tocnije, Walker je izmislija cili spektar vidljive svjetlosti. Osim ruzicaste. Ruzicastu su izmislili Tarik i Rene.

Arheolozi su u Srinjinama otkrili rijecnik rvackog jezika iz 1216. Objasnjenje za ric "zrtva" je "couk koji je susreja Walkera".

Nema oruzja za masovno unistenje u Iraku. Walker zivi u Teksasu.

U originalnom scenariju "Gospodara prstenova" Walker je triba glumit Froda Bagginsa. Scenarij je bija samo 5 stranica dug jer je Walker vec na polovici prvog poglavlja opalija Sauronu kruzni.

Walker je dokaza da smo sami u svemiru. A nismo bili prije njegove svemirske ekspedicije.

Walker je jedini couk u povijesti koji ti kruzni moze poslat e-mailom.

Nedavna anketa je pokazala da je 96% zena izgubilo svoju nevinost sa Walkerom. Ostalih 4% su ruzne ka ponoc i nevjerojatno debele.

Originalni naziv Starog zavjeta je zapravo Walker i prijatelji.

Walker mora registrirat svaki dil svog tijela ka smrtonosno oruzje. Njegova jetra se smatra skrivenim oruzjem u 36 europskih drzava.

U staroj Kini postojala je legenda prema kojoj ce jednog dana zmaj rodit sina koji ce kad odraste protjerat svo zlo iz svita. Taj couk nije Walker, ali je Walker ubija tog couka.

Walker se jednon nasa u borbi protiv jednorukog nindze. Uvidjevsi kako ima ne-fer prednost, Walker je otrgnuo obje svoje ruke i jednu nogu. Onda je opalija nindzi kruzni ravno u glavinu, ubivsi ga na mistu, te je potom zasija ruke i nogu nazad koristeci samo ruzinavu brukvu i zicu.

Walkerov puls se mjeri po Richterovoj ljestvici.

Walker je jednom opalija kruzni novcanici od 200 kuna i razbija je u 200 kovanica od kune.

Najbolja stvar kad se ujutro probudis je saznanje da te Walker nije ubija u snu.

Pobornici teorija svjesnosti vise razine smatraju kako se svijest objasnjava kao odnos između dvije razine mentalnih stanja u kojima mentalno stanje vise razine prelazi u drugo mentalno stanje. Ako ovo spomenes Walkeru, mos ocekivat eksplozivni kruzni u facu jer sta se koji kujac imas pravit pametan sa tin ucenim ricima.

Walker je zabranija buri da puse u Zagrebu.

Ne postoji lezbijka. Postoji samo zena koja jos nije srela Walkera.

Nakon svake epizode "Walkera, teksaskog rejnđera", ona slova sta idu nisu glumci, scenaristi, sminkeri i statijaznansta. Ono je lista zrtava nastalih prilikom snimanja epizode.

Walker ne nosi kondom. Jer jednostavno ne postoji zastita od Walkera.

Walker ne prati modu, moda prati njega. No, onda se Walker okrene i opali joj jedan kruzni. Niko ne prati Walkera!

Jednom su napravili "Walker" tariguz, ali postoja je jedan mali problem: tariguz nije trpija nicija sranja.

Ako Walker zeli tvoje misljenje, utuce ga u tebe.

Walker je vegetarijanac. Sta znaci, on ne jede zivotinje dok ih prvo ne dovede u vegetativno stanje jednin kruznim.

Zivimo u svemiru koji se neprestano siri. Sve pokusava pobic od Walkera.

Chuck Norris je jedanput igrao Ruski rulet sa punim revolverom. Pobijedio je
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 10:36 pm

tribam sam svaki vic stavit u poseban post... Twisted Evil Twisted Evil
jbg.... nisam mislija bit podal lol!
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 10:39 pm

*Žak se vodi kao nekretnina.

Žak je pametan čovjek. Već je pet puta odbio poziv za Jerry Springera.

Hrvatska je još na SP-u 1998. dokazala da je mala zemlja velikih ljudi.

*Žaku definitivno treba izgraditi spomenik. Ali kako?

Najveća ironija u povijesti: Žak na Brodu ljepote.

*Žak ima dva kabrioleta. Obožava rolanje.

Žakov opseg struka je tek nekoliko parseka.

*Žak je vrlo privlačan. Ima vlastitu gravitaciju.

*Kod Žakovih koncerata problem nije do organizacije, već do prostora.

*Žak nikad nije bio SAMO u Sloveniji.

Žak je, osim u Ratovima zvijezda, glumio u filmovima poput Phytonovog Smisla Života, Austin Powersa 2 i Šašavog profesora.

*Tko se najviše boji Žakove smrti? Pogrebna poduzeća.

*Što je obrnuto od Žaka? Foton.

Kako je umrla Carrie?

Pokušala je telekinetički pomaknuti Žaka

*Žakov životni cilj: provući se ispod duge

*Jedna modifikacija:

Kakvo je vrijeme kad se Žak nasloni na ogradu? Vrijeme je za novu ogradu.

*Stvari su mogle biti i gore: 1945. prijetili su da će i Žaka baciti na Hiroshimu

*Žak ove godine ide na more na Kvarner. Porinuće će se održati 20.7. na riječkom brodogradilištu

Postoji veliki razlog zašto Žak ne pjeva po klubovima.

Biokovo je Žaku glavni kamen spoticanja.

Žak se teško kreće jer mu zgrade stalno zapinju za noge.

Žak nikad nije živio U gradu.

Shakespeare: cijeli svijet je Žaku pozornica.

Žaku su razglasni zvučnici slušalice.

*Metoda izračunavanja Žakove mase je ista ona kojom se izračunala Zemljina masa. To je ujedno i jedini mogući način.
[Vrh] Go down
[AllStar]
Pro član
Pro član
[AllStar]


Broj postova : 42
Age : 33
Location : Split
Registration date : 05.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 10:48 pm

Takmice se tri vampira ko ce posisat vise krvi. Odlazi prvi i vraca se negdi u 2 ipo krvavog lica.
Pitaju ga ovi gdje je bio... kaze on: "Vidite onu kucu doli na osami?"
"Vidimo", kazu oni.
"E, doli vise niko nema ziv, svima sam im krv posisa"
Odlazi drugi vampir i vraca se oko 4, krvav do pasa.
Pitaju ga ova dva gdje je bio... kaze on: "Vidite ono selo u daljini?"
"Vidimo", kazu oni.
"E, doli vise niko nema ziv, svima sam im krv posisa!"
Odlazi treci vampir i vraca se u cik zore, sav krvav.
Pitaju ga ova dva gdje je bio... kaze on: "Vidite onaj stup?"
"Vidimo", kazu oni.
"E, ja ga nisam vidia!" No No No
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:02 pm

Otišao Mujo u padobrance. Treba on skakati po prvi put, ali kaže on svom zapovjedniku:

- Sanjao sam sinoć moju tetku i ona mi je rekla da mi se padobran neće otvoriti.
- Daj ne lupetaj Mujo. Evo ti moj padobran, ako ne vjeruješ da će se otvoriti.

Skoči Mujo i otvori se njemu padobran. Kad pokraj njega nešto proleti:

- Mujo!!! Jebem ti tetku!
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:04 pm

Polagali Mujo i Haso geografiju u Titino doba, Haso položio i na vratima ga pita Mujo:

- Što te bolan pit'o?
- Rijeke Jugoslavije.
- Pa koje su, ja ne znam ni jednu?
- Samo se sjetiš cigara: Drina, Drava, Morava.

Uđe Mujo i profesor ga pita:

- Što si učio?
- Paa... ponavljao sam rijeke Jugoslavije.
- Dobro, pa hajde nabroj ih.
- Drina, Drava, Morava.
- Dobro, odlično, a hajde sada nabroji još neku, ali stranu?
- Kent, Winston, Marllboro, Dunhil, West...
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:05 pm

Došli Mujo, Haso i Cigan pred Boga i kaže Bog:

- Mujo koliko si me puta opsovao?

Mujo odgovori:

- 37 puta!

Dobar si ti meni Mujo. Evo tebi novi Mercedes S klase. Dođe Haso i pita Bog:

- Koliko si me puta opsovao?
- 328 puta!

Ti si meni tu negdje, između. Evo zato tebi novi Harley Davidson. Dođe Cigan i pita Bog:

- Koliko si me puta opsovao?
- 3974 puta!

Ti si meni katastrofa! Evo ti BMX! Dođe Cigan do Muje i pita ga:

- Zašto se smiješ Mujo?
- Ma ne smijem se tebi, nego, maloprije sam vidio Papu na rolama
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:07 pm

Žalio se Haso Muji kako bi se otarasio Fate, ali ne zna kako. Kaže Mujo:

- Pa to ti je bar lako. Kupiš Fati fiću, ona ne zna dobro da vozi, zgovnat će se u neki kontejner i riješen problem.

Tako je i bilo. Kupi Haso Fati fiću i za dva dana dođe kod Muje sav tužan. Pita ga Mujo:

- Što bi?
- Fata imala udes, od fiće ništa nema, a Fata živa i zdrava.
- Sad joj kupi Mercedes! - kaže Mujo - Pa kad negdje zdrma u velikoj brzini nema joj spasa.

Tako je i bilo. Kupi Haso Fati Mercedes i za dva dana opet dođe sav tužan kod Muje.

- Ista stvar. - kaže Haso - Od Mercedesa ništa, a ona živa i zdrava.
- Znaš ti što ćeš sad! - kaže Haso - Kupi joj Jaguara.

Tako je i bilo, kad za dva dana trči Haso sav sretan kod Muje. Kaže:

- Haso, nema više Fate!
- Je li Boga ti, a što je s Jaguarom?
- Nije ništa, svezo sam ga u štali, dobro je! - kaže Haso.
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:08 pm

Dođe Mujo u pekaru i pita:

- Imate li tisuću pereca?
- Nemamo. - odgovori pekar.

Dođe Mujo drugi dan i pita:

- Imate li tisuću pereca?
- Nemamo.

Pekar se zamisli pa požuri šefu:

- Šefe, šefe, svaki dan dolazi neki čovjek i pita da li imamo tisuću pereca. Zamislite koliko bi zaradili!

I tako oni ispeku tisuću pereca i sljedeći dan dođe Mujo i pita:

- Imate li tisuću pereca?
- Imamo, imamo! - odgovori pekar.
- E da mi je znat' koja bi vam budala to kupila
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:10 pm

Mujo i Haso krenuli na putovanje oko svijeta. Kada su došli do Afrike, opkole ih divljaci i spuste ih u jamu. Poslije nekog vremena dođu divljaci i izvuku Muju da ga odvedu na mučenje. Stane Mujo ispred poglavice plemena, a zatim dobije svoje pitanje:

- Mujo, hoćeš điđi-miđi ili u vrelu vodu?

Mujo si razmišlja... Znam što je vrela voda, najebo sam. Odluči se Mujo za điđi-miđi. Potom ga cijelo pleme koji su bili homoseksualci oderaše do boli. Vraća se Mujo u jamu pita ga Haso što traže, a Mujo mu odgovori:

- Pitaju te hoćeš điđi-miđi ili vrelu vodu, a điđi-miđi znaći da te svi kresnu.
- Ma ja idem u vrelu vodu. Ne dam svog ponosa. - odgovori Haso.

Nakon toga, dolaze i odvode Hasu pred poglavicu i isto pitanje:

- Điđi-miđi ili vrela voda?

Kad Haso odlučno kaže vrela voda, a poglavica na to odgovori:

- Ipak ćemo malo điđi-miđi dok se voda ne zagrije.
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:13 pm

Stoji ženska u autu na semaforu i kraj nje staje Mujo sa svojim autom. Gledaju se oni međusobno te Mujo počne otvarat prozor. Cura sva sretna počne otvarat prozor misleći da će joj Mujo nešto reći... a Mujo će:
- "Šta je, šta si i ti prdnula?"
[Vrh] Go down
Al__Bundy
Pro član
Pro član
Al__Bundy


Broj postova : 39
Registration date : 04.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimesri ruj 05, 2007 11:17 pm

Mujo je bio danima u bedu, tolikom bedu da su mu u glavi odzvanjala dva glasa. Prvi glas je bio opušten i tješio ga je:

Mujo, nema razloga da budeš neraspoložen, to je bio samo seks bez emocija. Pazi, nisi ni prvi ni posljednji doktor koji je opalio svoju pacijenticu. Uostalom, nemaš stalnu vezu pa da možeš reći kako si neku prevario. Uostalom, svi doktori to rade. Opusti se čovječe, te varijante "za jednu noć" su danas potpuno uobićajene.

A drugi glas ga je podsjećao:

Mujo, ti si veterinar!
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimečet ruj 06, 2007 9:33 am

Nsiam vrjevoao da zpavrao mgou rzmajueti šot čtaim. Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima nučainka, njie vžano kjoim su roedsljdoem npiasnaa slvoa u ričjei, jdieno je važno da se pvro i psljdeonje sovlo nlaaze na sovm mstjeu.

Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo poebsno, već rčeiji poramrta kao clejniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan "tipoglikemija".

Kome su još vaanži grmaaitka i prapvois?
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimečet ruj 06, 2007 9:36 am

George Bush otišao u posjet osnovnoj školi. Nakon svojeg govora dao je djeci da ga pitaju što žele. Jedan mali dječak podigne ruku i George ga pita za ime:
- "Stanley", odgovori dječak.
- "Što želiš pitati, Stanley?"
- "Imam četiri pitanja:
Prvo, zašto je SAD napao Irak bez dopuštenja UN?
Drugo, zašto ste vi predsjednik kad je Al Gore dobio više glasova?
Treće, što se zapravo dogodilo sa Osama Bin Ladenom?
Četvrto, zašto smo toliko zabrinuti zbog brakova homoseksualaca kad pola Amerikanaca nema zdravstveno osiguranje?"
Upravo u tom trenutku zazvoni zvono za odmor. George Bush kaže da će nastaviti nakon odmora. Kad su se vratili s odmora George kaže:
- "Gdje smo ono stali? Aha, vrijeme za pitanja. Ima li netko pitanje?'"
Drugi jedan dječak digne ruku. George ga upita za ime.
- "Steve", odgovori dječak.
- "Što želiš pitati?"
- "Zapravo imam šest pitanja:
Prvo, zašto je SAD napao Irak bez dopuštenja UN?
Drugo, zašto ste vi predsjednik kad je Al Gore dobio više glasova?
Treće, što se zapravo dogodilo sa Osama Bin Ladenom?
Četvrto, zašto smo toliko zabrinuti s brakovima homoseksualaca kad pola Amerikanaca nema zdravstveno osiguranje?
Peto, zašto je prošlo zvono za odmor zvonilo dvadeset minuta ranije nego obično?
I šesto, gdje je nestao Stanley?"
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimečet ruj 06, 2007 1:54 pm

AJMEEEE cessa ono sa svimola ti je perakjo. sve se mzoe razumit.
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitimečet ruj 06, 2007 10:35 pm

cesa jeli ti arhiva http://vicevi.net??
poznati su mi tvoji vicevi...
[Vrh] Go down
Sponsored content





vICEVI! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vICEVI!   vICEVI! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vICEVI!
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Ostalo-
Forum(o)Bir: