III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MOLBA - predstavljanje

Go down 
+11
Cesa
Hz mafijas
Tose
ja ;)
chapo
RonaldoLuisNazarioDeLima
jedna m@l@ crna
shadow_play
Norex
The_Wall
chorba
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
White_punker
Početnik
Početnik
White_punker


Broj postova : 17
Registration date : 28.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimečet lis 11, 2007 9:46 pm

Evo iman visak slobodnog vrimena i danas san vidija Roka u skoli pa me sitija na ovo. Ja san Maric. Ne da mi se s nikin svadat, necu nikoga vridat, ako neko oce mene moze slobodno odi. Ode san samo iz zajebancije ka i svi vi. Valjda cete se i vi manje vridat.
Wink
[Vrh] Go down
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimečet lis 11, 2007 10:59 pm

a pa moga si to odma reć!!! niko ti ništa ne bi učinija! ovako su samo neki sjebani zbog vašeg NEpredstavljanja...al whatever, valjda si to ti za koga se predstavljaš...
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 4:00 pm

koji maric?
okle si ti?
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 4:26 pm

hahahaha čapo, seljačino!
dobili smo šta smo tili - reka je ko je, samo šta ga niko nezna...
ironično, al istinito... bom
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 8:18 pm

ma mama ti je seljacina!!!
moga je rec bilo koje ime ili prezime pa bi ti povirovala.
a mozda ga i znam(u sto sumljam)
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
White_punker
Početnik
Početnik
White_punker


Broj postova : 17
Registration date : 28.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimesub lis 13, 2007 1:20 pm

ja Wink je napisao/la:
a pa moga si to odma reć!!! niko ti ništa ne bi učinija! ovako su samo neki sjebani zbog vašeg NEpredstavljanja...al whatever, valjda si to ti za koga se predstavljaš...

Ma znan par ljudi iz vaseg razreda bolje nego i vi, pa san svratija bezveze. Ionako san napisa samo 2 posta, mozda bi se i predstavija poslije, al kad san vidija ono vidanje onda namjerno nisan tija. Samo se nadan da ce prestat bilo kakvo vridanje ode. A i ne triba vas puno bolit k*rac za mene vidite da iman 6 postova u jedno misec dana.
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 2:11 pm

chapo je napisao/la:
koji maric?
okle si ti?

Kako koji marić? Neoš mi to radit. Svi znaju marića
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 2:42 pm

The_Wall je napisao/la:
chapo je napisao/la:
koji maric?
okle si ti?

Kako koji marić? Neoš mi to radit. Svi znaju marića

Silvio?

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Maric
[Vrh] Go down
White_punker
Početnik
Početnik
White_punker


Broj postova : 17
Registration date : 28.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 11:53 pm

Ja san jedan afro debil iz 3F.

Al nije bitno tija san rec....dobija bi vas na PES. Very Happy Razz tongue
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepon lis 15, 2007 9:33 am

Ajmo organizirat jedan turnir PES-a u parove, ja i panker jedna ekipa ;-). (ozbiljno)
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepon lis 15, 2007 10:37 am

Cesa je napisao/la:
Ajmo organizirat jedan turnir PES-a u parove, ja i panker jedna ekipa ;-). (ozbiljno)
ja i scuki drugi, naravno ako se on slaze king
[Vrh] Go down
Fabio
No life
No life
Fabio


Broj postova : 139
Age : 33
Location : ne ser!!!
Registration date : 03.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepon lis 15, 2007 8:52 pm

Volin_Stori_Grod je napisao/la:
Cesa je napisao/la:
Ajmo organizirat jedan turnir PES-a u parove, ja i panker jedna ekipa ;-). (ozbiljno)
ja i scuki drugi, naravno ako se on slaze king

Ma glupo mi je sudjelovat u takvom turniru kad ne postoje teoretske šanse da ja i ti izgubimo, šta ne??
a ti mariću moš ić leć sa ton izjavon da bi me dobija na PES, pitaj roka!

btw. ne igran PES s osobama s kojima san posvađan i koji su me izvrijeđali ili ja njih, tako da česa nikakvi turniri sa mnon i tebon, neka razred izabere ko od nas 2 igra...
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2007 11:45 am

Fabio je napisao/la:
Volin_Stori_Grod je napisao/la:
Cesa je napisao/la:
Ajmo organizirat jedan turnir PES-a u parove, ja i panker jedna ekipa ;-). (ozbiljno)
ja i scuki drugi, naravno ako se on slaze king

Ma glupo mi je sudjelovat u takvom turniru kad ne postoje teoretske šanse da ja i ti izgubimo, šta ne??
a ti mariću moš ić leć sa ton izjavon da bi me dobija na PES, pitaj roka!


btw. ne igran PES s osobama s kojima san posvađan i koji su me izvrijeđali ili ja njih, tako da česa nikakvi turniri sa mnon i tebon, neka razred izabere ko od nas 2 igra...


Marić bi te dobio garant. Koeficijent na Marića 1,02.

A što se turnira tiče, shvaćam.
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2007 12:35 pm

Evo ako sculac bude igra ozbiljno protiv marica
ja bi da desnu ruku ako ga maric dobije.
Česa nsi svjestan koju si glupu izjavu napravija
da koficijent 1,02. Eto moje isprike ako ti
je pobiga mis pa si krivo stavija zarez pa je ispalo 1,02
umisto 10,2
[Vrh] Go down
White_punker
Početnik
Početnik
White_punker


Broj postova : 17
Registration date : 28.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2007 8:48 pm

Fabio je napisao/la:

Ma glupo mi je sudjelovat u takvom turniru kad ne postoje teoretske šanse da ja i ti izgubimo, šta ne??
a ti mariću moš ić leć sa ton izjavon da bi me dobija na PES, pitaj roka!

To nikad necemo saznat bez da zaigamo. Ako je neko zainteresiran nek odredi misto i vrime. Ako ne, ne isplati nam se govorit ko je bolji.
Al mogu rec da iza mene stoji turnir koji se organizira u cilom gradu na koji se prijavilo vise od 100 ljudi i u kojem san ipa u polufinalu na penale od lika koji je osvoija.
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2007 11:28 pm

White_punker je napisao/la:
Fabio je napisao/la:

Ma glupo mi je sudjelovat u takvom turniru kad ne postoje teoretske šanse da ja i ti izgubimo, šta ne??
a ti mariću moš ić leć sa ton izjavon da bi me dobija na PES, pitaj roka!

To nikad necemo saznat bez da zaigamo. Ako je neko zainteresiran nek odredi misto i vrime. Ako ne, ne isplati nam se govorit ko je bolji.
Al mogu rec da iza mene stoji turnir koji se organizira u cilom gradu na koji se prijavilo vise od 100 ljudi i u kojem san ipa u polufinalu na penale od lika koji je osvoija.
U podne u milenijuma!ponesi krpu da se pokrijes po usima Smile
Uuu sculac cini mi se da imamo konkurenciju! Opasan ovaj neki lik. Ajde govori coviku misto i vrime!
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimesri lis 17, 2007 12:54 am

kisik je pozitivno nabijen i jednovalentan.jel tako soldo?
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimečet lis 18, 2007 7:29 pm

ajme siki, pa nemoj ubit sladana jadnoga u pojam... to je na meni da učinin kad ga vidin u školi! Smile Smile Smile Smile
e, možda san propustila predstavljanje jedne osobe, al oćeš li samo za mene 2ntle reć (opet) ko si???
[Vrh] Go down
2ntle
Pro član
Pro član
2ntle


Broj postova : 40
Registration date : 16.10.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimečet lis 18, 2007 9:25 pm

ja Wink je napisao/la:
ajme siki, pa nemoj ubit sladana jadnoga u pojam... to je na meni da učinin kad ga vidin u školi! Smile Smile Smile Smile
e, možda san propustila predstavljanje jedne osobe, al oćeš li samo za mene 2ntlereć (opet) ko si???

inače kad mi ženska to kaže ne mogu odolit Very Happy , ali ovaj put oću, eto tek tako da bude zanimljivije Razz ... ni ja neznan ko si ti (je da nije neki izgovor, al eto)...
uostalom, koga toliko zanima ko san, i nije teško saznat, bokunčić detektivštva i to je to...
iako čisto sumnjam da ima takvih pacijenata koji će se time zajebavat...
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 1:30 pm

a moj 2ntle ti si redikul. ko je tebe zva na ovaj forum?
"od sada pa na dalje ubuduce"(edo maajka za endisa koji nezna oakle je ovo) nemoj pisat gluposti na forum!!
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
2ntle
Pro član
Pro član
2ntle


Broj postova : 40
Registration date : 16.10.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 3:34 pm

chapo je napisao/la:
a moj 2ntle ti si redikul. ko je tebe zva na ovaj forum?
"od sada pa na dalje ubuduce"(edo maajka za endisa koji nezna oakle je ovo) nemoj pisat gluposti na forum!!
glupost je subjektivan pojam
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 9:31 pm

Nemam ništa protiv toga da ljudi koji i nisu članovi 3.B pišu po forumu i čitaju, ali barem probajte biti manje eksponirani. Maglić ima preko 80 postova, više od većine na forumu. Još je i tuntle počeo...
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 11:08 pm

a ti se javljas imas 200 postova i nesto seres!!
ajde zacepi gubicu i ne seri gluposti na forumu jer cesto spamas!!
koristi EDIT!!!
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 11:19 pm

Ja sam jedan od najstarijih članova. A imam 4.12 postova po danu, što nije puno.
Ne moraš odmah napadati.
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 11:25 pm

moram jer sam ljutttttttttttttttttttttttt!!!!!!!
na supcine kpje su za irsku jebala vas irska i zelene ravnice!!!
ajte u slavoniju i gledajte ravnice!!
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
Sponsored content





MOLBA - predstavljanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MOLBA - predstavljanje   MOLBA - predstavljanje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MOLBA - predstavljanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Ostalo-
Forum(o)Bir: