III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Daleka & TBF vs Thompson

Go down 
+11
White_punker
J:o)ker-
chapo
Cesa
chorba
Norex
Fabio
shadow_play
[AllStar]
RonaldoLuisNazarioDeLima
The_Wall
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:20 pm

Nisam nikoga ni mislio vrijeđati, samo ukazati na jedan dio Ščulčevog posta koji nije bio fer.
Onda bi trebao izbrisati i kompletan Ščulčev post.
[Vrh] Go down
Fabio
No life
No life
Fabio


Broj postova : 139
Age : 33
Location : ne ser!!!
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:38 pm

chorba je napisao/la:
da da sve to stoji ALI ivo je bio vidno isprovociran vašim stalnim blaćenjem tako da je njegova reakcija lako objašnjiva...
no mislim da isto tako niti jedan čovjek ne zaslužuje ovakvo čašćenje kakvo je thompson dobio od vas na ovom forumu, a pogotovo on koji veliča sve ono što je nama sveto i veliko, tako da mislim da jednostavno niste u redu sa tim... ja još čekam da vidim neke valjane razloge zbog kojih je thompson to zaslužio od vas, tako da ću se potrudit pobit ih ako bude ikako moguće....

i ja san isprovociran jer nemogu isprićat vic o thompsonu bez da me se napadne, a mogu o židovu, crncu, bogalju i muslimanu
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:44 pm

Ali vic nije bio napisan s namjerom da nasmije. Što znači da nije vic.
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimesub lis 13, 2007 1:05 am

J:o)ker- je napisao/la:
ocito ste neobrazovani kada naikada niste culi za budnice , i ja kazem da to sve vase pljuvanje nema smisla ,jeste vi hrvati ili ste prepametni za ista u picku materniu jebo vas pas u taj pederski guz.........

ono sta thompson piva su davorije a ne budnice
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
Fabio
No life
No life
Fabio


Broj postova : 139
Age : 33
Location : ne ser!!!
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:20 am

Cesa je napisao/la:
Ali vic nije bio napisan s namjerom da nasmije. Što znači da nije vic.

Ja san ga naša na internet stranici VICEVI
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:24 am

Onaj vic o tomsonu tebi nije smisan isto ka sta ciganu nije smisan vic o ciganima ili bracaninu nije smisan vic o bracanima. koji lol cesa. To sta si ti retaj bez smisla za humor to je tvoj problem. Ja san se posteno nasmija na vic a na maglicev pogotovo. TOMSON NOT= HRVATSKA
samo neki nikako da to upante
[Vrh] Go down
Cesa
No life
No life
Cesa


Broj postova : 218
Location : Tamo gdje je sve po mom (ne WC)
Registration date : 31.08.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:31 am

Ma govorio sam o namjeri zašto si napisao taj vic...
Uostalom mislim kako se ne bismo smjeli vrijeđati oko Thompsona.
Ja cijenim Thompsona, ali poštujem svačije mišljenje i nikad nisam nekoga zvao retajem/glupanom samo zato što ne sluša Thompsona, dok vi anti-Thompsonovci samo vrijeđate.
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimened lis 14, 2007 7:13 pm

Cesa je napisao/la:
Ma govorio sam o namjeri zašto si napisao taj vic...
Uostalom mislim kako se ne bismo smjeli vrijeđati oko Thompsona.
Ja cijenim Thompsona, ali poštujem svačije mišljenje i nikad nisam nekoga zvao retajem/glupanom samo zato što ne sluša Thompsona, dok vi anti-Thompsonovci samo vrijeđate.

i to je ono na što ja cijelo vrijeme apeliram.
roko ja sam pozva da se raspravlja o nečemu a ne da se odma i bez ikakvih razloga donose neki razlozi i amen. Ovdje smo da raspravljamo o tome i prihvaćamo tuđa mišljenja.
[Vrh] Go down
White_punker
Početnik
Početnik
White_punker


Broj postova : 17
Registration date : 28.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 1:23 am

Daleka, Tbf, Thompson....zivili svi oni al nisu ni do kolina Hladnom pivu ili Azri.
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 1:25 pm

White_punker je napisao/la:
Daleka, Tbf, Thompson....zivili svi oni al nisu ni do kolina Hladnom pivu ili Azri.
sve je stvar osobnog izbora
tako po meni azra i hp nisu ni do kolina njima
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 4:08 pm

chorba je napisao/la:
White_punker je napisao/la:
Daleka, Tbf, Thompson....zivili svi oni al nisu ni do kolina Hladnom pivu ili Azri.
sve je stvar osobnog izbora
tako po meni azra i hp nisu ni do kolina njima

parni valjak i leb i sol pa govorite sta ocete
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
2ntle
Pro član
Pro član
2ntle


Broj postova : 40
Registration date : 16.10.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 8:24 pm

vidin ja da je ovdi sve neka kosašija...
[Vrh] Go down
J:o)ker-
Moderator
Moderator
J:o)ker-


Broj postova : 22
Age : 33
Location : Zagreb
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimeuto lis 23, 2007 8:31 pm

Fabio je napisao/la:
J:o)ker- je napisao/la:
meni se cini koda ste zaboravili zasto su vam se ocevi borili i zasto je majka sve to vrijeme strepila doma od brige...

thompson odi velica nasu domovinu a vi to ne shvacate ili ne zelite cuti?!?!?!?!?!?!


zapitajte se...

BOGALJU GLUPI RETARDIRANI NEOBRAZOVANI NEMOJ MI JOŠ TI SAD DIZAT TLAK MOLIN TE. NE MIŠAJ NAŠE OĆEVE ODI JER TO NEMA VEZE SA NJIMA. I MENI SE OTAC BORIJA U RATU, JAVIJA SE KA DRAGOVOLJAC A NEVOLI THOMPSONOVE PISME, ZATO NE BUDI GLUP. RAZMISLI MALO O SVOM DIVLJAČKOM PONAŠANJU I DRSKIM POSTOVIMA, JER TAKVI SU BILI NAŠI AGRESORI DRSKI I DIVLJAČKI... THOMPSONA NIKAKO NE MOŽEŠ GLEDAT TAKO DA ONI ŠTA MRZE NJEGOVE PISME NISU HRVATI, NE BUDI GLUP, TO JE NA RAZINI VRTIĆA ILI ONIH IZ JURAJA..
RAZMISLI MALO O SVEMU JER HRVATSKA DOMOVINA JE NEŠTO SVETO ŠTA SE OBOŽAVA AKO SE ŽIVI I BORI ZA NJU, A AKO SAN JA ROĐEN U HRVATSKOJ, A THOMPSON JE JEDINI PJEVA BUDNICE, MENI SE NJEGOVE PISME MOGU NE SVIĐAT...



evo nakon dosta vrimena sam dosa na forum
i samo zelim reci da ja nisam nikom reka da je glup sta ne slusa thompsona ,nego da nije u redu blatiti po njemu jer pivo o onom sta je nama sveto,i ja sam jos u postu potvrdia da su se nasi ocevi borili ,nisam reka to sta si ti navea(ja nisam reka nista sta si ti navea to si ti sam zakljucia, tako da)....
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimečet lis 25, 2007 3:31 pm

Javija se zidov!
U kojoj to piSmi tomson piva o izbavku tvojih iz egipta?
:-D
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimečet lis 25, 2007 3:56 pm

danas igra HAPOEL TEL AVIV VS ANDERLECHT U KUPU
ANDERLECHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OVO IVI ZNACI KAO DA NAMA IGRAJU HAJDUK VS DINAMO
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimečet lis 25, 2007 7:31 pm

Volin_Stori_Grod je napisao/la:
Javija se zidov!
U kojoj to piSmi tomson piva o izbavku tvojih iz egipta?
:-D

Najjaci si muva kralju Razz Razz
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimečet lis 25, 2007 10:03 pm

Siki je napisao/la:
danas igra HAPOEL TEL AVIV VS ANDERLECHT U KUPU
ANDERLECHT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OVO IVI ZNACI KAO DA NAMA IGRAJU HAJDUK VS DINAMO
Kako si to uspija zaključit molim te? lol! lol!
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimepet lis 26, 2007 1:36 am

The_Wall je napisao/la:
Volin_Stori_Grod je napisao/la:
Javija se zidov!
U kojoj to piSmi tomson piva o izbavku tvojih iz egipta?
:-D

Najjaci si muva kralju Razz Razz
Jasno ti je da ja ne vridjan ni tomsona ni ivu, da se samo zezan? I da nisan na strani antitomsonovaca? Picka van materina svima koji imate ista nesto protiv tomsona. Prcijah vam kevu. Ako van se nesvidja muzika nemorate gadit odma. Ja npr mislin da je TheBeatFleat smece(uz par pismi iznimki) i da izgledaju ka stanlio i olio, ali ne vridjan sada i debilcine koji ih slusaju.
[Vrh] Go down
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimesub lis 27, 2007 10:00 pm

Volin_Stori_Grod je napisao/la:
The_Wall je napisao/la:
Volin_Stori_Grod je napisao/la:
Javija se zidov!
U kojoj to piSmi tomson piva o izbavku tvojih iz egipta?
:-D

Najjaci si muva kralju Razz Razz
Jasno ti je da ja ne vridjan ni tomsona ni ivu, da se samo zezan? I da nisan na strani antitomsonovaca? Picka van materina svima koji imate ista nesto protiv tomsona. Prcijah vam kevu. Ako van se nesvidja muzika nemorate gadit odma. Ja npr mislin da je TheBeatFleat smece(uz par pismi iznimki) i da izgledaju ka stanlio i olio, ali ne vridjan sada i debilcine koji ih slusaju.

a evo napokon neko ko razumi sta pokusavam reć cilo vrime...
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimened lis 28, 2007 4:00 pm

Popusi mi tintilinić soldo i ti i tomson vise ste se nasrali svi ovde... bila je tema ko je bolji a ne neki kurci sta vi pisete...
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimepon lis 29, 2007 10:39 pm

No
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Bloodthirsty
Noob
Noob
Bloodthirsty


Broj postova : 1
Registration date : 25.03.2008

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 1:55 am



Zadnja promjena: Bloodthirsty; pon stu 03, 2008 1:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
LJILJO
Noob
Noob



Broj postova : 4
Registration date : 18.11.2007

Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitimesri oľu 26, 2008 1:12 pm

ja sam kao i Dario Topic veliki FAN Marka Perkovica-Thompsona.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Daleka & TBF vs Thompson   Daleka & TBF  vs  Thompson - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Daleka & TBF vs Thompson
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Mjuza-
Forum(o)Bir: