III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 rock koncerti, albumi i sheme

Go down 
+9
White_punker
chorba
[AllStar]
Fabio
Cesa
sezdesetosmasi
Hz mafijas
Norex
shadow_play
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 3:32 pm

poserem se ja na tebe maglicu idote.......... rap zakon......... iš iš iši maglicu
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 3:50 pm

Siki je napisao/la:
poserem se ja na tebe maglicu idote.......... rap zakon......... iš iš iši maglicu

sine moj ti si kreten...........
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 5:31 pm

SVI KOJI MISLE DA JE MISO ILI GIBO NARODNJAK I DA NEVALJA I DA SE SERU NA NJEGA NE SMIJU ZIVIT U SPLITU I POBIT CU VAS SVE KOJI STE TAKVI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 5:38 pm

Tose ti si geek isto i nemas pravo glasa. Siki reci mu!!! Zavrsija mioc odavno i jos uvik place za njin.
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 6:04 pm

glupane debilni ja san muva lol! lol! lol! lol!


a ti maglicu jos gori nisi editira sta si napisa... srami se
[Vrh] Go down
Fabio
No life
No life
Fabio


Broj postova : 139
Age : 33
Location : ne ser!!!
Registration date : 03.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 7:39 pm

Magliću retardirani kretenu ružni aj udri se kurcen(ako ga imaš) posrid face. MIŠO je legenda i njegov prsten je vridniji od tebe skupa sa cilon ti familijon!!! Odjebi od miše ili ćeš najebat idi živit u srbiju di djele tvoje mišljenje o našem najvećem pjevaču, najvećoj legendi!!!!

P.S. A ti muve ne ser za LIBAR jer si ove godina posta štreber i počeja si se ulizivat(pr. engleski,biologija....)
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 7:49 pm

Fabio je napisao/la:
Magliću retardirani kretenu ružni aj udri se kurcen(ako ga imaš) posrid face. MIŠO je legenda i njegov prsten je vridniji od tebe skupa sa cilon ti familijon!!! Odjebi od miše ili ćeš najebat idi živit u srbiju di djele tvoje mišljenje o našem najvećem pjevaču, najvećoj legendi!!!!

P.S. A ti muve ne ser za LIBAR jer si ove godina posta štreber i počeja si se ulizivat(pr. engleski,biologija....)


najveci pjevac, najveca legenda??????? aj dobro tebi mozda je, po meni je najveca legenda štulić pa ti govori sta oces...............
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 9:31 pm

e jbg maglicu.......sad cemo te morat pribit,nema nam druge cheers
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
chorba
Moderator
Moderator
chorba


Broj postova : 196
Age : 33
Location : Kastela City
Registration date : 03.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 9:54 pm

.... a likova brale....siki reci im!!
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 10:51 pm

Siki je napisao/la:
e jbg maglicu.......sad cemo te morat pribit,nema nam druge cheers

kad god oces ja san za.................
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimened pro 09, 2007 10:58 pm

a užasa...stvarno ste grozni...
muva, očito ima još ljudi koji su glupi ka i ja... Very Happy Very Happy
šćulac, čudan si!
magliću, čudan si na kvadrat!
roko, glup si ka i ja Rolling Eyes Laughing Very Happy
siki, muči! mislin, nemaš pravo glasa... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 2:22 am

Maglicu, ocito je da miso nije po tvom(cudnom?) ukusu ali zato netribas u isti kos trpat misu i cecu konju jedan. A štulić je azra!?
Da anja nazalost(srecu) ima puno glupih ljudi a ovo misto je dokaz.
Nema nista bolje nego malko popit i sa ekipon zapivat mišu. Posto neki nemaju ekipu ko moju, nije ni cudo da im je miso nepoznanica.
I ne sculac, ne ulizujen se nego samo malo 'dublje' pratin nastavu.
[Vrh] Go down
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 12:16 pm

Tose je napisao/la:
Maglicu, ocito je da miso nije po tvom(cudnom?) ukusu ali zato netribas u isti kos trpat misu i cecu konju jedan. A štulić je azra!?
Da anja nazalost(srecu) ima puno glupih ljudi a ovo misto je dokaz.
Nema nista bolje nego malko popit i sa ekipon zapivat mišu. Posto neki nemaju ekipu ko moju, nije ni cudo da im je miso nepoznanica.
I ne sculac, ne ulizujen se nego samo malo 'dublje' pratin nastavu.

oprosti al ne sican se da san stavija cecu i misu u isti kos..........
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 1:46 pm

shadow_play je napisao/la:
Tose je napisao/la:
Maglicu, ocito je da miso nije po tvom(cudnom?) ukusu ali zato netribas u isti kos trpat misu i cecu konju jedan. A štulić je azra!?
Da anja nazalost(srecu) ima puno glupih ljudi a ovo misto je dokaz.
Nema nista bolje nego malko popit i sa ekipon zapivat mišu. Posto neki nemaju ekipu ko moju, nije ni cudo da im je miso nepoznanica.
I ne sculac, ne ulizujen se nego samo malo 'dublje' pratin nastavu.

oprosti al ne sican se da san stavija cecu i misu u isti kos..........

neko(roko?) je reka 50 cent i miso zakon , a ti si reka seren ti se na rap i narodnjake. Ko je ode glup? scratch
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 2:18 pm

Samo moru virujen
More sluša, ja mu pričam priče
Samo moru virujen
Ono šumi, pušta me da vičen

Samo moru virujen
More lići, more rane vida
Samo moru kažem sve
More sluša, pa me ispovida

Samo moru virujen
Samo valu, oseki i plimi
Kada svi me ostave
More širi ruke da me primi

Samo moru virujen
More sluša pa me osokoli
Samo moru virujen
Samo more znade da te volim
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 2:40 pm

Tose je napisao/la:
shadow_play je napisao/la:
Tose je napisao/la:
Maglicu, ocito je da miso nije po tvom(cudnom?) ukusu ali zato netribas u isti kos trpat misu i cecu konju jedan. A štulić je azra!?
Da anja nazalost(srecu) ima puno glupih ljudi a ovo misto je dokaz.
Nema nista bolje nego malko popit i sa ekipon zapivat mišu. Posto neki nemaju ekipu ko moju, nije ni cudo da im je miso nepoznanica.
I ne sculac, ne ulizujen se nego samo malo 'dublje' pratin nastavu.

oprosti al ne sican se da san stavija cecu i misu u isti kos..........

neko(roko?) je reka 50 cent i miso zakon , a ti si reka seren ti se na rap i narodnjake. Ko je ode glup? scratch

narodnjaci nasa narodna glazba nisu isto ka cajke................
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:01 pm

Aj ne seri. Svejedno si uvridija najjaceg kralja Misu. Muva ti je sve lipo reka. Aj ti u park i pivaj Maidene,,, poseren se na njih
[Vrh] Go down
Sponsored content





rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rock koncerti, albumi i sheme   rock koncerti, albumi i sheme - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
rock koncerti, albumi i sheme
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Top 5 rock bendova svih vremena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
III.b :: Zabava :: Mjuza-
Forum(o)Bir: