III.b
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

III.b

Ovo je prvi sluzbeni forum III.b razreda III. gimnazije u Splitu.Za sve ideje i pitanja obratite se na norex777@hotmail.com
 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ko bi u spanjolsku???

Go down 
+11
Cesa
shadow_play
2ntle
pudlica
DuJe_St
The_Wall
*babygirl*
RonaldoLuisNazarioDeLima
ja ;)
chapo
Tose
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 12:46 pm

Naglasavam prvo i osnovno! Vi debili koji ste za Irsku uopce ovo nemorate citat. Nije za vas.

Uglavnom prica je sljedeca: Chale ima neku poznanicu iz druge smjene, oni idu u spanjolsku, da se spoje sa cilin razredon in je previse. Zato traze najmanje 5,6 ljudi koji bi isli sa njima da padne cina.

E sad, ako je neko 100% za neka kaze odi, ko nije nemora komentirat, niti se javljat jer nezelin znat za njega.

Osobe koje su za:Muva,Chale,vjerojatno Mime...

amo
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 12:48 pm

evo ja sam za!
bolim ej kuracc ako ce se neko naljutit jer sam se ja vec naljutija na 50% razreda!
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 12:56 pm

Prednosti naspram Irske su:

-Toplija klima.
-Bolja zabava
-Vishe dana
-Manja cijena
-Mislin spanjolska sama po sebi.
-Cinjenica da negledas debile iz razreda
-To ukljucuje razrednicu
-I ostale debilne profesore iz nase smjene
-Vishe hrvata u Lloretu nego u Dublinu
-neslusa se U DVA
-prolazi se kroz azurnu obalu,, monaco...
-barcin stadion, realov isto pretpostavljan(Nou Camp, Santiago Bernabeo...)

Mane naspram Irkse:
-nema klifova
-nema pubbova
-ne slusa se U DVA
-lipo je vrime
...
kazite ako san sta zaboravija, nadopunicu

[Vrh] Go down
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 1:37 pm

nisan za tu opciju koju ste naveli da 5,6 ljudi ide s razredon iz druge smjene...al ako bi opet glasovali u razredu (hipotetski govorin), i ako bi pobjedila španjolska, na nama je da biramo agenciju s kojon bi išli...time sami biramo broj dana, ono šta ćemo vidit, kako ćemo se zabavljat i otprilike cijenu koja bi mogla za to bit - znači, dalo bi se nešto iskombinirat kad bi dobili zeleno svitlo od razreda i krune!

samo da nešto razjasnin, ja JESAN za španjolsku, al po svemu sudeći, irska je ostala ka jedina opcija i prihvaćan je tako da bi išli svi (čitaj: većina) ka razred...
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 2:09 pm

ŠPANJOLSKA..........JA VIRUJEM JA SE NADAM SVE DO 8MISECA
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 2:58 pm

Jebemu srce od krave kenje jeste li vi glupi??? Ili ne citate sve?? Reka san ako niste za ovu opciju nemate sta odi radit'??? ok? sve sta si rekla ja vec znan!

ajde neki modd ucini mi uslugu i izbrisi ovaj komentar i gornja 2
[Vrh] Go down
chapo
No life
No life
chapo


Broj postova : 155
Age : 33
Location : Tugare
Registration date : 01.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 4:51 pm

da razrednica dode albanija vam je super i i znate povoljno je 50% bi reklo da se slazete. a tek kada bi spomenila da ima adrenalinski park e tada bi cili kaos nastaž; svi u albaniju!!!
[Vrh] Go down
http://www.humornsex.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 6:32 pm

sad si i ti glup. Nemoj ode
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesub lis 20, 2007 8:48 pm

ja bi...al ako ce nas biti bar 6-7:)
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimened lis 21, 2007 12:35 pm

ja se nadan da u razredu ima bar toliko normalnih Crying or Very sad
[Vrh] Go down
*babygirl*
Početnik
Početnik
*babygirl*


Broj postova : 23
Registration date : 18.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimened lis 21, 2007 10:48 pm

Ne mogu virovat da ce vas 6-7 ic radije sa drugom smjenom negoli sa svojim razredom samo radi je**** spanije....
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimened lis 21, 2007 11:46 pm

kao stijena sto se neda potkupljenim glasovima i izboru
ja nikad nedam se,kroz stvarnost lutam
zivot moj je kao hladna rijeka bez kraja
i bez pocetka ,iz nekog razloga neznana
ljudi za spaniju je ,sve manje
nisam sudac a ni mudrac
tesko nosim to kamenje to breme sjecanja
na svojim ledima
kad god u razred udem i kud god pogledam
vec je kruna odlucila u ime razredA,,,,,,,,,a nije glasovala
NECU IZDAT JA BOGA NIKADA NECU GASIT NADU
DA IDEM U ŠPANJOLSKU NECU ZBOG TEBE OTIC
U IRSKU JER TI ME VOLIS I TI SE MOLIS ZA MENE!
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimepon lis 22, 2007 12:58 am

Babygirl(lol)- nemoras virovat- nemogu rec da me nije briga. I ne mogu rec da bi radje sa nekin drugin nego s vama isa na ekskurziju(jedan kolega,irac, je to reka). Ali takva je situacija. Nisan ja odjeba vas, nego vi mene.
Siki-talenat je neosporan!
Laku noc
[Vrh] Go down
The_Wall
No life
No life
The_Wall


Broj postova : 195
Location : Spljit
Registration date : 02.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimepon lis 22, 2007 3:25 pm

MA vi ste u kurcu. Na ekskurziji je dobro radi ekipe ne radi mista. Ma... ne isplati se uopce trosit vrime i objasnjavat
[Vrh] Go down
DuJe_St
Noob
Noob



Broj postova : 2
Registration date : 06.10.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimepon lis 22, 2007 3:36 pm

neznan ja misin da je isto bolje da idemo svi skupa jer ce nan bit odlicno bilo di kad smo skupa ali opet to sta je muva reka da vi (ka razred) ste odjebali nas koji smo za spanjolsku jer cin je kruna rekla da je skupo da ona nebi radi alkohola vi svi ulizice odma ok ok ok idemo u irsku... imate dovoljno sati za ulizivanje pa nemorate i na satu razredne.... lol!
[Vrh] Go down
pudlica
Noob
Noob
pudlica


Broj postova : 1
Registration date : 18.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimepon lis 22, 2007 8:06 pm

Meni se isto neda ic na taj jebeni kozjak, bogu iza nogu,al odvajat se...jel bolje da se opet bunimo Question Exclamation
[Vrh] Go down
2ntle
Pro član
Pro član
2ntle


Broj postova : 40
Registration date : 16.10.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimepon lis 22, 2007 9:05 pm

DuJe_St je napisao/la:
neznan ja misin da je isto bolje da idemo svi skupa jer ce nan bit odlicno bilo di kad smo skupa ali opet to sta je muva reka da vi (ka razred) ste odjebali nas koji smo za spanjolsku jer cin je kruna rekla da je skupo da ona nebi radi alkohola vi svi ulizice odma ok ok ok idemo u irsku... imate dovoljno sati za ulizivanje pa nemorate i na satu razredne.... lol!

HAHAHAHAHA... a kruna jedna od najvećih pijandura...lol... da joj je boca johnniea ili jacka drunken i još koji botun bounce, ona namirena za tu večer... Very Happy
[Vrh] Go down
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 3:24 pm

ovo je bilo glupo! možda je ona odgovorna za nas na toj eskurziji!? nije da je branin, al je razumin, iako se ne slažen s tin da neidemo u španjolsku!
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 4:55 pm

Aj glupa si! Da tako razmisljaju svi, ko bi isa u spanjolsku? Niko! Znaci vi tvrdite da su svi koji idu u cesku i spanjolsku(sigurno 80%) glupi, a vi ste sad otkrili toplu vodu i idete u irsku. Ja mislin da bi vi u irsku cisto radi preseravanja! Nista drugo. Kad malo bolje pogledas ko je bija za irsku sve ti je jasno. Ali nisu oni krivi sta su jadni bez zivota...+userena(uzivljena) razrednica=nista od nijedne zivlje destinacije.
[Vrh] Go down
RonaldoLuisNazarioDeLima
No life
No life
RonaldoLuisNazarioDeLima


Broj postova : 236
Age : 113
Location : pakao
Registration date : 05.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 5:22 pm

zaustavi se cesa pita bi te nesto
vidas li nam krunu i jeli jos za irsku
...
prolazia jesam razredima tvojim
kruna je jos za irsku cijelim srcem svojim
...
krade li nam lujo glasove za irsku
da li cesa oce da mu siki da plesku
...
lujo nam se krije i krade ti glase
a cesa se boji tako velike mase
...
(vjetre si dinare)CESA IZ 3.B EEEEEEEEE ZAUSTAVI SE
CESA IZ 3.B EEEEEEEEE CUJEŠ LI ME
...
kako mi je roko otkad nema španije
da li nam muva i prikoviše pije
...
roko ti je dobro,neznam mozda krije
muva ti odavno dolazia nije
...
šta mi je s chalom kazu veliki je
da li misli otici u irsku
...
mali ti se chale još oženia nije
a španiju ti još pribolia nije
...
(vjetre si dinare)CESA IZ 3.B EEEEEEEEE ZAUSTAVI SE
CESA IZ 3.B EEEEEEEEE CUJEŠ LI ME
[Vrh] Go down
http://www.jebimater.com
shadow_play
No life
No life
shadow_play


Broj postova : 175
Age : 34
Location : 43°31'02.23'' N, 16°25'59.90'' E ,a da san bar na 43°30'03.64'' N, 16°28'15.90'' E
Registration date : 01.10.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 5:25 pm

DOOOOOOOOOOOOOOOOOOBRAAAAAAAAAAAAAAAAA
DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBRRAAAAAAAAAAAAAAAA
[Vrh] Go down
http://miocdj.blog.hr/
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 5:35 pm

muva, tebi su svi krivi i svi su izdajnici i slična sranja! amo posavit pitanje ovako - naravno retoričko - ko je izdajnik ako neće na eskurziju sa SVOJIN razredon nego sa 3. žnj i šlj koji idu u španjolsku?!?! ka šta rekoh, pitanje je RETORIČKO!!!!!
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 6:01 pm

ja Wink je napisao/la:
muva, tebi su svi krivi i svi su izdajnici i slična sranja! amo posavit pitanje ovako - naravno retoričko - ko je izdajnik ako neće na eskurziju sa SVOJIN razredon nego sa 3. žnj i šlj koji idu u španjolsku?!?! ka šta rekoh, pitanje je RETORIČKO!!!!!
Ja nisan izdajnik. Naprotiv, ja san borac. Borin se za sve one sta ne zele cisto dobru ekskurziju. Borin se za sve sta zele najbolju ekskurziju!
Zato neiden sam nego zelim pomoci i vama. Uostalom i u irsku se ide sa žnj razredom(posto su i oni izglasali irsku, sigurno su veci debili nego ovi sta su spanjolsku).
Razumis li ti da mene irska uopce ne privlaci i da bi se ja tamo dosadjiva dozlaboga, a virujen da nisan jedini. Zato zelin skupit par nas i osigurat nam provod. Koment?
[Vrh] Go down
ja ;)
No life
No life
ja ;)


Broj postova : 96
Age : 32
Location : split
Registration date : 03.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimeuto lis 23, 2007 10:08 pm

naravno da iman komentara!!!
evo, ja bi se borila za španjolsku al samo ako će ić cili razred. uvik je problem to šta nismo svi zadovoljni (ovako je većina nezadovoljna, među njima i ja!) i očekujen da neće bit dobro u irskoj ka šta bi bilo u španjolskoj al to mi nije dovoljno dobar razlog da odjeben razred i iden sa navedenin 3. šlj razredon na eskurziju, makar oni išli u španjolsku!
irska je prihvaćena od strane razreda zbog prihvatljivije cjene za 9(?) dana. pa bi li mi mogli za nešto višu cjenu ić u španjolsku na 7 dana?
jel ima ko ko pristaje da se raspitamo po agencijama za tu opciju?

muva, i ja bi u španj, al jebiga, šta je tu je.neću zbog dišpeta prema kruni i irskoj ostat doma i propustit jedinstveni događaj u životu, smatran da ne bi niko triba...
[Vrh] Go down
Tose
No life
No life
Tose


Broj postova : 178
Age : 33
Registration date : 08.09.2007

Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitimesri lis 24, 2007 1:05 am

ja Wink je napisao/la:
naravno da iman komentara!!!
evo, ja bi se borila za španjolsku al samo ako će ić cili razred. uvik je problem to šta nismo svi zadovoljni (ovako je većina nezadovoljna, među njima i ja!) i očekujen da neće bit dobro u irskoj ka šta bi bilo u španjolskoj al to mi nije dovoljno dobar razlog da odjeben razred i iden sa navedenin 3. šlj razredon na eskurziju, makar oni išli u španjolsku!
irska je prihvaćena od strane razreda zbog prihvatljivije cjene za 9(?) dana. pa bi li mi mogli za nešto višu cjenu ić u španjolsku na 7 dana?
jel ima ko ko pristaje da se raspitamo po agencijama za tu opciju?

muva, i ja bi u španj, al jebiga, šta je tu je.neću zbog dišpeta prema kruni i irskoj ostat doma i propustit jedinstveni događaj u životu, smatran da ne bi niko triba...
Stara moja, naci razred s kojin bi se spojili je NAJMANJI problem bilo kojoj agenciji. To sta razrednica kaze da je nepisano pravilo da se u miocu ide na eskurziju samo sa razredom iz mioca je cisto sranje! Jel moguce da u cilome splitu nema razreda koji bi nam odgovara(a ima i u nasoj skoli). Uostalom dosta ti je nac razred u Dubrovniku,Splitu,Sibeniku,Zadru,Rijeci,Puli ili bilo kojoj selendri izmedju pa da ti cijena ostane minimalna. Jel Jasno sve?

Evo vic za kraj:
Kako znate da razrednica laze?
-micu joj se usne!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ko bi u spanjolsku??? Empty
PostajNaslov: Re: Ko bi u spanjolsku???   Ko bi u spanjolsku??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ko bi u spanjolsku???
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
III.b :: Škola-
Forum(o)Bir: